Skip to main content

🎉 Kanárský karneval v Praze!

Milí cestovatelé!

Léto se blíží a s ním přichází i jedinečná příležitost zažít kousek exotiky přímo v srdci Prahy. Srdečně vás zveme na Kanárský karneval na Ovocném trhu, který se koná 25. května od 11:00 do 18:00. Připravte se na den plný energie, barev a nezapomenutelných zážitků!

🌺 Exkluzivní výstava jedinečného kostýmu královny karnevalu

Hlavním lákadlem je výstava velkolepého kostýmu královny karnevalu z Tenerife. Jeho impozantní rozměry 5 x 6 x 4,5 metru umocňují tisíce třpytivých kamínků a peří. Kostým je mistrovským designovým karnevalovým dílem  a v Česku ho budete mít možnost spatřit pouze tentokrát. Výstava bude probíhat po celý den, takže máte dostatek času si každou jeho nádhernou detaily důkladně prohlédnout.

🏝 Ostrovy na Ovocném trhu

Představte si, že se procházíte pod palmami a slyšíte šumění moře. Na Ovocném trhu bude v tento den osm Kanárských ostrovů, stačí si jen vybrat. Přijďte ochutnat autentickou atmosféru a inspirovat se pro svou dovolenou.

🥁 Průvod královny karnevalu

Nenechte si ujít vrchol dne – průvod královny karnevalu z Tenerife, který začne ve 15:00 na Ovocném trhu. Doprovázet ji budou energičtí karnevaloví bubeníci a objeví se i Drag Shiky, vítěz letošní soutěže Drag Queens na Gran Canarii. Ti všichni doslova roztančí celé historické centrum Prahy. Trasa povede přes Celetnou ulici na Staroměstské náměstí. Přijďte se podívat, jak Praha ožije v rytmu karnevalu!

🎈 Soutěže a zábava pro všechny

Pro všechny návštěvníky máme připravené nejen balónky, ale také soutěže o skvělé ceny. Budete se moci zúčastnit soutěže Letím na Kanáry v online nebo offline verzi.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou událost! Přijďte 25. května na Ovocný trh a zažijte Kanárský karneval na vlastní kůži. Těšíme se na vás a věříme, že společně prožijeme nezapomenutelný den plný barev, hudby a exotiky.

 

A nezapomeňte, vstup je volný! Vezměte s sebou rodinu i přátele a uvidíme se na karnevalu!