Skip to main content

Informace o soutěži

Připravte se na vzrušující soutěžní událost roku – „Letím na Kanáry!“

Máte jedinečnou šanci získat kredit v hodnotě 100 000 Kč na nezapomenutelnou dovolenou. Soutěž probíhá ve čtyřech losovacích kolech, přičemž každé kolo nabízí šanci vyhrát atraktivní ceny. Ve finálním, čtvrtém kole, dojde k hlavnímu losování mezi účastníky, kteří odpověděli správně na všechny otázky a dosáhli 100 %.

Termíny losování jsou pečlivě rozvrženy během roku:

  • 20. 3.
  • 20. 5.
  • 20. 9.
  • 20. 11. – Finálové kolo o kredit 100.000 Kč na dovolenou

Pokud se chcete zúčastnit a vyhrát některou z mnoha cen, není nic jednoduššího. Stačí klepnout na odkaz a vyplnit kvíz, který ověří vaši znalost Kanárských ostrovů. Pokud správně zodpovíte alespoň čtyři otázky ze sedmi, budete zařazeni do slosování o zajímavé cestovatelské ceny:

  1. místo – cestovní kufr
  2. místo – outdoor kamera
  3. místo – chytré outdoor hodinky
  4. až 30. místo – cestovní balíček

Finální cena

Nezapomeňte, že každé kolo přináší možnost vyhrát, ale velkým lákadlem je finální cena – kredit na dovolenou na Kanárských ostrovech. A kdo ji může vyhrát? Do slosování o ni budou zařazeni skuteční milovníci kanárských ostrovů, tedy ti, kdo odpoví správně na všech sedm otázek kvízu. A pozor, týká se to všech čtyř kvízů, tedy odpovíte-li správně ve všech čtyřech kolech, budete do slosování o hlavní cenu zařazeni čtyřikrát! A to už přece stojí za pokus.

Pokud se během procesu setkáte s jakýmkoli dotazem nebo technickým problémem, neváhejte se na nás obrátit. Náš tým je připraven vám pomoci a zajistit, aby vaše soutěžní zkušenost byla co nejpříjemnější. Nezapomeňte si přečíst pravidla soutěže, abyste měli jasno o všech podmínkách a požadavcích. Soutěž „Letím na Kanáry!“ je otevřena pro všechny, kdo mají chuť zažít dobrodružství a odpočinout si na jednom z nejkrásnějších míst na světě. Neztrácejte čas a zapojte se do této vzrušující soutěže ještě dnes. Hodně štěstí!

 

 

Pravidla soutěže

1. Registrace do soutěže se provádí na webové stránce soutěže, kde je nutné vyplnit přihlašovací formulář a souhlasit s podmínkami GDPR a používáním Cookies.
2. Po dokončení registrace je možné přistoupit k zahájení kvízu kliknutím na tlačítko Spustit kvíz.
3. Kvíz se skládá ze 7 otázek, které je třeba zodpovědět.
4. Po odeslání odpovědí se zobrazí počet správně zodpovězených otázek. Pro účast v losování o ceny v daném kole je vyžadováno správně zodpovězených minimálně 5 otázek. Pro zařazení do hlavního losování o kredit 100.000 Kč je nutné zodpovědět všechny otázky správně.
5. Účastníci s 100% správnými odpověďmi jsou automaticky zařazeni do losování o hlavní cenu ve 4. kole soutěže.
6. Každý účastník má možnost kvíz vyplnit jednou v každém kole soutěže z jednoho unikátní e-mailové adresy, což dává celkem 4 šance na získání hlavní výhry.
7. Otázky v kvízu se v každém kole liší.
8. Losování o ceny v jednotlivých kolech bude probíhat automaticky.
9. Hlavní cena, kredit 100.000 Kč na zájezd od Canaria Travel, bude vylosována za přítomnosti notáře.

Tato pravidla jsou závazná pro všechny účastníky soutěže.